Kwas hialuronowy z gliceryną

Kwas hialuronowy z gliceryną

ZFill Refresh 2 to produkt na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Zawiera glicerynę, która przedłuża działanie preparatu i sprawia, że organizm nie rozkłada go w zbyt szybkim czasie. Produkt jest dedykowany wyłącznie dla specjalistów i może być stosowany w zabiegach medycyny estetycznej.

Rekomendowany jest do mezoterapii, od której pacjent oczekuje skutecznych i szybkich efektów. Zabieg można przeprowadzić przy takich wskazaniach jak kurze łapki, zmarszczki uśmiechu, czy zmarszczki palacza. Produkt zawiera kwas hialuronowy syntetyczny w czystej formie. Dzięki temu ryzyko wystąpienia uczulenia jest mniejsze niż w przypadku preparatów o pochodzeniu zwierzęcym. ZFill Refresh 2 spotkał się z pozytywną opinią Niemieckiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, którzy ocenili go jako najlepszy produkt w 2013 roku. Dostępne są też inne formy preparatów ZFill ukierunkowane na różne wskazania. 

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (6)
Natalia
5/5
Stosowanie wysokiej jakości produktów to gwarancja jakości wykonanego zabiegu i co chyba dla obu stron najważniejsze - zadowolenie pacjenci.
Beata
5/5
W gabinecie medycyny estetycznej do którego uczęszczam, odkąd pamiętam używa się tych preparatów. Długotrwałe utrzymujący się efekt po zabiegu to dla mnie najważniejsze w jego zastosowaniu.
~Monika
5/5
Poddałam się zabiegowi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, jestem bardzo zadowolona, zabieg przebiegł szybko, a efekty są znakomite.
~
5/5
~Marek
5/5
Dzięki zawartości gliceryny, kwas przedłuża działanie i efekty zabiegu widoczne są przez dłuższy czas.
Nelka
5/5
Uwielbiam zabiegi z kwasem hialuronowym, ale tylko ten dobrej jakości daje pożądane efekty.

Zobacz również

Ocena: 5/5 (8 opinii)
Ocena: 5/5 (61 opinii)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Oceń przychodnię
jako pierwszy

Żylaki to poskręcane i uwypuklone naczynia krwio...
Morsowanie, czyli kąpiel w zimnej wodzie, stało ...
Żylaki miejsc intymnych to problem, który dotyka...
Żylaki są problemem na globalną skalę, poniewa...
Do lekarza proktologa należy wybrać się, jeżel...
Wolumetria twarzy to jeden z najskuteczniejszych s...