Zobacz również:

Usieciowany kwas hialuronowy do wolumetrii

Usieciowany kwas hialuronowy do wolumetrii

Usieciowany kwas hialuronowy do wolumetrii ZFill deep ² to wysokiej jakości preparat dla profesjonalistów. Potrafi dodać twarzy objętości i przywrócić jej zdrowy blask, dlatego będzie doskonałym wyborem dla osób ze skórą dojrzałą, która wraz z wiekiem utraciła naturalny kontur twarzy i gęstość.

Produkt jest rekomendowany także do zabiegów na powiększanie i modelowanie ust. Wargi nabierają po nim naturalnego wyglądu, stają się lepiej nawilżone, odzyskują koloryt i zapewniają efekt, którego oczekuje pacjentka ZFill deep ² posiada pozytywną opinię dermatologów i certyfikat przyznany przez stowarzyszenie lekarzy w Niemczech. Liczne badania potwierdzają jego jakość i wysokie bezpieczeństwo. Poza tym jest to produkt, któremu pacjenci i lekarze ufają od bardzo długiego czasu, ponieważ jest obecny w medycynie estetycznej już od kilkunastu lat. Preparat jest dostępny w ampułce o pojemności 1 ml.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (3)
Agnieszka
5/5
Jako pacjentka kliniki medycyny estetycznej, bardzo sobie cenię jakość zabiegów wykonywanych przy użyciu tych wypełniaczy. Staram się korzystać z renomowanych miejsc i wierzę, że idzie to w parze z doborem najlepszych produktów przez specjalistów.
Kinia
5/5
Produkt naprawdę jest świetny, pracuję na nim od lat.
Dorotea
5/5
Wysokiej jakości produkty, stałe i pożądane efekty zabiegów wolumetrii, no i co najważniejsze zadowolone pacjentki. Nigdy także podczas podczas pracy z produktem nie wystąpiły u nikogo reakcje alergiczne.

Zobacz również

Ocena: 5/5 (61 opinii)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)

Przewlekłe lub nagłe bóle kręgosłupa s...
Skleroterapia jest nowoczesnym zabiegiem i tzw. z...
Żylaki są problemem na globalną skalę, poniewa...
Okrągłe, ciemnoniebieskie, słodkie i soczyste ...
Pojawiające się na nogach niebieskie lub czerwon...
Z problemem poszerzonych żył na rękach zmaga si...