Usieciowany kwas hialuronowy do wolumetrii

Usieciowany kwas hialuronowy do wolumetrii

Usieciowany kwas hialuronowy do wolumetrii ZFill deep ² to wysokiej jakości preparat dla profesjonalistów. Potrafi dodać twarzy objętości i przywrócić jej zdrowy blask, dlatego będzie doskonałym wyborem dla osób ze skórą dojrzałą, która wraz z wiekiem utraciła naturalny kontur twarzy i gęstość.

Produkt jest rekomendowany także do zabiegów na powiększanie i modelowanie ust. Wargi nabierają po nim naturalnego wyglądu, stają się lepiej nawilżone, odzyskują koloryt i zapewniają efekt, którego oczekuje pacjentka ZFill deep ² posiada pozytywną opinię dermatologów i certyfikat przyznany przez stowarzyszenie lekarzy w Niemczech. Liczne badania potwierdzają jego jakość i wysokie bezpieczeństwo. Poza tym jest to produkt, któremu pacjenci i lekarze ufają od bardzo długiego czasu, ponieważ jest obecny w medycynie estetycznej już od kilkunastu lat. Preparat jest dostępny w ampułce o pojemności 1 ml.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (3)
Agnieszka
5/5
Jako pacjentka kliniki medycyny estetycznej, bardzo sobie cenię jakość zabiegów wykonywanych przy użyciu tych wypełniaczy. Staram się korzystać z renomowanych miejsc i wierzę, że idzie to w parze z doborem najlepszych produktów przez specjalistów.
Kinia
5/5
Produkt naprawdę jest świetny, pracuję na nim od lat.
Dorotea
5/5
Wysokiej jakości produkty, stałe i pożądane efekty zabiegów wolumetrii, no i co najważniejsze zadowolone pacjentki. Nigdy także podczas podczas pracy z produktem nie wystąpiły u nikogo reakcje alergiczne.

Zobacz również

Wady zgryzu są bardzo powszechne i diagnozuje si...
Żylaki miejsc intymnych to problem, który dotyka...
Do lekarza proktologa należy wybrać się, jeżel...
Długość naszego snu jest zależna przede wszyst...
Pajączki na nogach, czyli poszerzone naczynka prz...
Regularne kąpiele w zimnej wodzie gwarantują poz...