Webinar - nowoczesny sposób nauki

Webinar - nowoczesny sposób nauki

Czy wiesz, że webinary są wybierane przez blisko 70% lekarzy? To zdecydowana większość wszystkich medyków, którzy korzystają z internetowych źródeł specjalistycznej wiedzy w obszarze medycyny. Webinary, które przekazują wiedzę w merytoryczny i ciekawy sposób są znacznie przyjemniejsze w odbiorze niż odczytywane wykłady albo suche prezentacje. Dlatego też jeśli chcesz zorganizować webinar dla lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów czy studentów kierunków medycznych pomoże Ci w tym NEO-VINCI.

Czym jest webinar?
Zacznijmy od podstaw. Webinar z definicji jest czymś w rodzaju szkolenia, seminarium albo wykładu, prowadzonego w świecie wirtualnym. Bez konieczności wychodzenia z domu, dojazdu gdziekolwiek czy szukania miejsca parkingowego. Wygodnie, nowocześnie i z możliwością interakcji. Webinary są jednym z najlepszych rozwiązań w tym trudnym dla nas czasie. Jako, że jesteśmy bardzo ograniczeni w wielu obszarach życia prywatnego i zawodowego, wiele z realizowanych dotąd działań musiało przenieść się do nieograniczonej niczym przestrzeni internetowej.

Lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, studenci i pracownicy naukowi związani z dziedzinami medycznymi są zobowiązani do nieustannego poszerzania i aktualizowania swojej wiedzy. NEO-VINCI wychodzi naprzeciw potrzebom medyków i skupia swoją działalność na tworzeniu innowacyjnych platform edukacyjnych. To idealne rozwiązania dla tych, którzy chcą mieć stały dostęp do najnowszych badań, wykładów oraz szeroko pojętej wiedzy medycznej.

Dlaczego warto wybrać NEO-VINCI?
Webinary proponowane przez NEO-VINCI są tworzone przez profesjonalistów i dla profesjonalistów. Aby stworzyć merytoryczny webinar, każdy z projektów powstaje w oparciu o wiedzę i umiejętności wybitnego autorytetu w swojej dziedzinie. Wszelkie treści przedstawiane podczas webinarów przekazywane są w ciekawy i przystępny sposób, dzięki czemu wiadomości te są zdecydowanie lepiej przyswajane przez słuchaczy. NEO-VINCI zapewnia profesjonalne wsparcie techniczne przy realizacji i dysponuje świetnie wyposażonym studiem, w którym znajduje się sprzęt potrzebny do filmowania oraz tworzenia przekazów internetowych.


Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (4)
Sylwia
5/5
Webinary to rewelacyjna forma nauki.
Magdalena
5/5
Często korzystam z webinarów online.
Monika
5/5
Neo-Vinci jest najlepszą firmą zajmującą się organizacją webinarów.
Agnieszka
5/5
Pracuję w branży medycznej i często korzystam z webinarów.

Zobacz również

Pajączki przez wiele osób uważane są wy...
Długość naszego snu jest zależna przede wszyst...
Kaszel jest bezwarunkowym, tzn. fizjologicznym odr...
Przewlekłe lub nagłe bóle kręgosłupa są czę...
Dbanie o zdrowie jamy ustnej jest niezwykle istotn...
Wady zgryzu są bardzo powszechne i diagnozuje si...