Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica Warszawa

Adres:

Arkuszowa 73
01-934 Bielany

Tel:

+48503913935

Adres strony:

https://www.onkomedica.pl/
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 2
Miejsce
w Rankingu:
18
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 9:00 - 14:00 Zamknięte

Opis przychodni

W Onkomedica Warszawa można umówić się na wizytę do lekarzy specjalistów, zatrudnianych w najlepszych ośrodkach onkologicznych znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego i jego pobliżu. Lekarze specjaliści oferują również sposobność diagnostyki oraz podjęcia leczenia w ośrodkach, w których pracują na co dzień. Zespół lekarzy w klinice został wykreowany z wyjątkową skrupulatnością, tak aby, wszyscy pacjenci otrzymali tutaj gruntowną pomoc w przypadku rozpoznania nowotworu. Pacjenci w klinice mają do dyspozycji lekarzy specjalizujących się w wielu dziedzinach onkologii. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować pacjentom poczucie bezpieczeństwa.

Sprawdź ciekawe wpisy Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica:


Onkomedica to instytucja, która powstała w Warszawie, aby udzielić chorym z przypuszczniem onkologicznym lub diagnozą nowotworu kompleksowej opieki. W Onkomedica Centrum Onkologii Warszawa działa zespół wyspecjalizowanych i uprawnionych lekarzy wraz z załogą medyczną, których podstawową misją jest troska o komfort oraz bezpieczeństwo badanej osoby, dla którego diagnoza onkologiczna może być stresującym wydarzeniem, w którym wymagane jest wspracie i odrobina ludzkiej empatii. W centrum Onkomedica lekarze specjaliści stawiają na zaufanie ze strony chorego, przez co szybko mogą sprecyzować diagnozę i zabrać się za leczenie. Badania profilaktyczne są niebywale ważne, dlatego że jeżeli zmiana nowotworowa zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje większa szansa na jej efektywne wyleczenie.


Specjaliści zatrudnieni w Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica gwarantują chorym z diagnozą choroby onkologicznej opiekę na najwyższym poziomie, którą każdy z pacjentów uzyska na każdym z etapów. W Onkomedica istnieje możliwość wykonania diagnostyki alarmujących zmian oraz ich leczenia za pomocą tradycyjnych lub nowoczesnych metod. Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów oferuje również badania profilaktyczne, leczenie zachowawcze, jak również wsparcie w postaci dietetyka i psychologa dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (2)
Kasia
5/5
Polecam lekarz Maciej Nowak z Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów Warszawa. Świetny specjalista, doskonałe podejście do pacjenta. Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów Warszawa jest nowocześnie wyposażona i oferuje wysoko profesjonalne metody leczenia, polecam każdemu z problemami natury onkologicznej.
Zakrzewska
5/5
Polecam, placówka posiada kompleksową ofertę skierowaną do chorych na raka. Personel jest bardzo miły i życzliwy dla pacjenta.

Opinie

Polecam Aftident. Żel działa skutecznie i nie sprawia pro...
Sabina P.
Profesjonalizm, ogromna wiedza i wspaniałe podejście do p...
~Karo
Niezawodne wsparcie podczas leczenia endodontycznego. Usu...
Braczyk
Płyn Gluxodent sprawdza się doskonale w przypadku zębów z...
Joanna Sabas
Płukanie z użyciem Gluxodent to standard w moim gabinecie...
Rafał
Świetny produkt, który działa tak, jak powinien. Polecam ...
Łukasz Izydor
Aftident okazał się bardzo pomocny w zmniejszaniu bólu sp...
Anna Mac
Aftident towarzyszy mi zawsze w podróży. Jego praktyczna ...
~Gosia

Zobacz również

NASMED to Centrum Flebologii w Warszawie zlokalizo...
UNA MEDICA Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu ...
MEDISPACE to przychodnia, która została stworzon...
LEK MEDIC to Przychodnia Lekarzy Specjalistów, w ...
Szpital św. Elżbiety — Mokotowskie Centrum...