dr Łukasz Paluch

Polecane

  • Jakość usług 4/5
  • Czas oczekiwania 4/5
  • Obsługa pacjenta 4/5

dr Łukasz Paluch

Adres:

Josepha Conrada 24
01-922 Bielany

Tel:

796388555

Adres strony:

http://www.flebolog.warszawa.pl/
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 4
Miejsce
w Rankingu:
9
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
​​​​​​9:00 - 19:30 ​​​​​​9:00 - 19:30 ​​​​​​9:00 - 19:30 ​​​​​​9:00 - 19:30 ​​​​​​9:00 - 19:30 ​​​​​​9:00 - 19:30 Zamknięte

Opis przychodni

Specjalistyczny Gabinet Flebologiczny to przychodnia prowadzona przez dr Łukasza Palucha, który jest lekarzem nie tylko zawodu, ale przede wszystkim z pasji. Lekarz specjalista flebolog studiował oraz pracował na zagranicznych uniwersytetach, m.in. w Universität Greifswald w Niemczech oraz na Uniwersytecie w Lizbonie. Obecnie sam prowadzi szkolenia i wykłady na dwóch uczelniach medycznych, jednocześnie publikując swoje odkrycia w czasopismach naukowych.

Doktor Paluch przyjmuje w Warszawskim Instytucie Flebologii, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00, dzięki czemu każdy ma możliwość skorzystania z usług po wcześniejszej rejestracji. Istnieje również możliwość kontaktu z lekarzem poprzez wymianę maili, a także telefonicznie w przypadku nagłych wypadków.

Niewydolność żylna to choroba, która dotyka pacjentów płci żeńskiej oraz męskiej w każdym wieku — osoby młode oraz starsze. Predyspozycje do choroby żylnej zazwyczaj są przekazywane na podłożu genetycznym, jednakże niezwykle duże znaczenie mają również czynniki zewnętrze, np. przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych u kobiet w młodym wieku. W gabinecie dr Palucha można skorzystać z badania przewlekłych chorób żylnych, m.in. niewydolności żylnej, w której granice wchodzi choroba żylakowa, zespoły uciskowe, a także zespoły pozakrzepowe.

Żyły stanowią ogromną część układu krwionośnego, ponieważ to właśnie dzięki nim dochodzi do transportu krwi odtlenowej — jeżeli dojdzie do ich zaburzeń oraz uszkodzeń na naszym ciele można zauważyć poszerzone naczynia krwionośne, czyli pajączki lub żylaki, które najczęściej występują w przyśrodkowej oraz tylnej partii nóg. W przychodni doktor Paluch zajmuje się rozpoznaniem zakrzepicy żył głębokich, żylaków miednicy, hemoroidów, pajączków, a także owrzodzenia żylne, które powstaje na skutek długo nieleczonej choroby żylnej.

W gabinecie dr Palucha dobierana jest metoda leczenia występującego przypadku lub jeżeli pacjent zgłosi się wystarczająco wcześnie — dobierane są metody zapobiegania rozwojowi choroby żylnej. Oczywiście leczenie jest zależne od przeprowadzonej diagnostyki oraz stopnia zaawansowania niewydolności żylnej. Dr Paluch dzieli leczenie na zachowawcze, farmakologiczne, a także operacyjne. Podczas pierwszej wizyty lekarz zobligowany jest do sprawdzenia stanu żył, dlatego wykonuje specjalistyczne badanie USG przy pomocy innowacyjnego sprzętu, który ukaże za pomocą dokładnego obrazu stan naczyń żylnych. Dzięki takiej metodzie można wykluczyć lub potwierdzić występowanie skrzepów oraz zbadać wydolność zastawek żylnych, których uszkodzenie może doprowadzić do powstania żylaków lub pajączków. We wspomnianym gabinecie dostępny jest zabieg laserowanego usuwania żylaków, zabieg usuwania żylaków za pomocą skleroterapii, klasyczny zabieg usuwania żylaków, a także zabieg klejenia żył i usuwania żylaków za pomocą fal radiowych.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (4)
~Karo
5/5
Profesjonalizm, ogromna wiedza i wspaniałe podejście do pacjenta! Gwarancja skutecznego i właściwego leczenia z ludzką życzliwością. Polecam!
~
5/5
~
5/5
~tomeek
5/5
polecam lekarza !

Opinie

Polecam Aftident. Żel działa skutecznie i nie sprawia pro...
Sabina P.
Profesjonalizm, ogromna wiedza i wspaniałe podejście do p...
~Karo
Niezawodne wsparcie podczas leczenia endodontycznego. Usu...
Braczyk
Płyn Gluxodent sprawdza się doskonale w przypadku zębów z...
Joanna Sabas
Płukanie z użyciem Gluxodent to standard w moim gabinecie...
Rafał
Świetny produkt, który działa tak, jak powinien. Polecam ...
Łukasz Izydor
Aftident okazał się bardzo pomocny w zmniejszaniu bólu sp...
Anna Mac
Aftident towarzyszy mi zawsze w podróży. Jego praktyczna ...
~Gosia

Zobacz również

Dr Wojciech Rybak to specjalista w zakresie flebol...
Doktor n. med. Paweł Lewandowski to lekarz z wiel...
Lekarz medycyny Michał Kowalczewski, który ukoń...
Dr n. med. Naser Dib to chirurg ogólny oraz dośw...
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda to miejsce, ...