Zobacz również:

Dr Witwicki Chirurgia Plastyczna

Adres:

Wąwozowa 21
02-796

Tel:

728840465
https://drwitwicki.pl/
Miejsce
w Rankingu:
-
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
9.00 - 19.00 9.00 - 19.00 9.00 - 19.00 9.00 - 19.00 9.00 - 19.00 Zamknięte Zamknięte

Opis przychodni

Dr Witwicki to klinika, która powstała w 2014 roku i zajmuje się prywatnymi praktykami w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i medycyny estetycznej. Witwicki Chirurgia plastyczna zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Wąwozowej 21. Praktyki dr Witwickiego cieszą się ogromną popularnością oraz uznaniem nawet najbardziej wymagających pacjentów. Każdy pacjent traktowany jest pod indywidualnym kątem — dobierane są do niego najbardziej adekwatne metody działania, które dadzą wymarzone efekty.

Dr Witwicki otacza się wykwalifikowanymi specjalistami, którzy w swoim dorobku lekarskim mogą pochwalić się niezliczonymi zabiegami z efektywnymi wynikami. W klinice panuje duży nacisk na bezpieczeństwo pacjentów, o których dba odpowiednio przeszkolony personel. Dr Witwicki dysponuje wysokiej klasy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu pacjenci zyskują na kompleksowym przygotowaniu do zabiegu. Specjaliści pracujący w klinice kształcili się pod okiem światowej klasy medycznych autorytetów — ciągle podnoszą swoje kwalifikacje na szkolenia w kraju oraz za jego granicami.

W klinice dr Witwickiego dostępny jest lekarza specjalista flebolog, który jest chirurgiem naczyniowym z wieloletnim doświadczeniem — oferuje on szereg metod pozwalających na bezpieczne usunięcie żylaków i pajączków, które pojawiają się na ciele niezależnie od wieku oraz płci.
Na pierwsze wizycie lekarz przeprowadza diagnostykę, a następnie zajmuje się leczeniem choroby żył — większość pacjentów pomimo leczenia farmakologicznego zmuszona jest do leczenia operacyjnego ze względu na zbyt późne zgłoszenie się do specjalisty z tej dziedziny. Pracownik kliniki dr Witwicki od ponad 20 lat zajmuje się onkologią, a także chirurgią naczyniową, m.in. transplantacją zastawek żylnych w przewlekłej niewydolności żylnej. Oprócz onkologii zajmuje się wspomnianym wcześniej leczeniem żylaków oraz obliteracją tzw. pajączków. Co więcej, poza chirurgią naczyniową i endokrynologiczną wykonuje także operacje przepuklin i żylaków.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (0)

Opinie

bylam w przychodni , Pani w rejestracji mila, spokjna , a...
~
Firma pomaga mi z marketingiem medycznym, jestem zadowolo...
Halina
Indywidualne podejście firmy ARGONIUM do klienta pozwolił...
Stanisław
Pełen profesjonalizm
~Jola
świetny specjalista, polecam zapisać się na wizytę.
~Izabela
Lekarze z doppler instytutu skutecznie pozbyli się mojego...
Artur
Najlepsi specjaliści, lepiej nie mogłam trafić.
Izabela
Od godziny próbuję się dodzwonić do rejestracji „jesteś p...
~Gosia

Zobacz również

Klinika Ambroziak to warszawska placówka zlokaliz...
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda to miejsce, ...
Centrum Flebologii to klinika zlokalizowana w Wars...
Klinika Belvedere to renomowane miejsce stworzone ...
NASMED to Centrum Flebologii w Warszawie zlokalizo...