Zobacz również:

Dr Witwicki Chirurgia Plastyczna

Adres:

Wąwozowa 21
02-796

Tel:

728840465
https://drwitwicki.pl/
Miejsce
w Rankingu:
-
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
9.00 - 19.00 9.00 - 19.00 9.00 - 19.00 9.00 - 19.00 9.00 - 19.00 Zamknięte Zamknięte

Opis przychodni

Dr Witwicki to klinika, która powstała w 2014 roku i zajmuje się prywatnymi praktykami w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i medycyny estetycznej. Witwicki Chirurgia plastyczna zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Wąwozowej 21. Praktyki dr Witwickiego cieszą się ogromną popularnością oraz uznaniem nawet najbardziej wymagających pacjentów. Każdy pacjent traktowany jest pod indywidualnym kątem — dobierane są do niego najbardziej adekwatne metody działania, które dadzą wymarzone efekty.

Dr Witwicki otacza się wykwalifikowanymi specjalistami, którzy w swoim dorobku lekarskim mogą pochwalić się niezliczonymi zabiegami z efektywnymi wynikami. W klinice panuje duży nacisk na bezpieczeństwo pacjentów, o których dba odpowiednio przeszkolony personel. Dr Witwicki dysponuje wysokiej klasy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu pacjenci zyskują na kompleksowym przygotowaniu do zabiegu. Specjaliści pracujący w klinice kształcili się pod okiem światowej klasy medycznych autorytetów — ciągle podnoszą swoje kwalifikacje na szkolenia w kraju oraz za jego granicami.

W klinice dr Witwickiego dostępny jest lekarza specjalista flebolog, który jest chirurgiem naczyniowym z wieloletnim doświadczeniem — oferuje on szereg metod pozwalających na bezpieczne usunięcie żylaków i pajączków, które pojawiają się na ciele niezależnie od wieku oraz płci.
Na pierwsze wizycie lekarz przeprowadza diagnostykę, a następnie zajmuje się leczeniem choroby żył — większość pacjentów pomimo leczenia farmakologicznego zmuszona jest do leczenia operacyjnego ze względu na zbyt późne zgłoszenie się do specjalisty z tej dziedziny. Pracownik kliniki dr Witwicki od ponad 20 lat zajmuje się onkologią, a także chirurgią naczyniową, m.in. transplantacją zastawek żylnych w przewlekłej niewydolności żylnej. Oprócz onkologii zajmuje się wspomnianym wcześniej leczeniem żylaków oraz obliteracją tzw. pajączków. Co więcej, poza chirurgią naczyniową i endokrynologiczną wykonuje także operacje przepuklin i żylaków.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (0)

Opinie

Dr Kowalski to wspaniały lekarz. Bardzo szczegółowo przea...
~Patrycja
Szkoda słów i pieniędzy.
Diagnoza trafiona jak kul...
~Jacek
Ewelino, dokładnie to samo doświadczenie miałam i ja, tyl...
~Iza
Niestety, choć klinika przyjazna, czysta i miła obsługa, ...
~Ewelina
Polecam lekarz Maciej Nowak z Onkomedica Centrum Terapii ...
Kasia
Polecam lekarza Agnieszka Dąbrowska z Klinika Flebologii ...
Karol
bylam w przychodni , Pani w rejestracji mila, spokjna , a...
~

Zobacz również

Klinika Ambroziak to warszawska placówka zlokaliz...
Rehavitae Ostrowiec Świętokrzyski  to wykwalifi...
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda to miejsce, ...
Lekarz medycyny Michał Kowalczewski, który ukoń...
Pharmamarketing - Agencja Interaktywna Argonium.pl...