Dr Witwicki Chirurgia Plastyczna

Adres:

Wąwozowa 21
02-796

Tel:

728840465
https://drwitwicki.pl/
Miejsce
w Rankingu:
-
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
9.00 - 19.00 9.00 - 19.00 9.00 - 19.00 9.00 - 19.00 9.00 - 19.00 Zamknięte Zamknięte

Opis przychodni

Dr Witwicki to klinika, która powstała w 2014 roku i zajmuje się prywatnymi praktykami w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i medycyny estetycznej. Witwicki Chirurgia plastyczna zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Wąwozowej 21. Praktyki dr Witwickiego cieszą się ogromną popularnością oraz uznaniem nawet najbardziej wymagających pacjentów. Każdy pacjent traktowany jest pod indywidualnym kątem — dobierane są do niego najbardziej adekwatne metody działania, które dadzą wymarzone efekty.

Dr Witwicki otacza się wykwalifikowanymi specjalistami, którzy w swoim dorobku lekarskim mogą pochwalić się niezliczonymi zabiegami z efektywnymi wynikami. W klinice panuje duży nacisk na bezpieczeństwo pacjentów, o których dba odpowiednio przeszkolony personel. Dr Witwicki dysponuje wysokiej klasy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu pacjenci zyskują na kompleksowym przygotowaniu do zabiegu. Specjaliści pracujący w klinice kształcili się pod okiem światowej klasy medycznych autorytetów — ciągle podnoszą swoje kwalifikacje na szkolenia w kraju oraz za jego granicami.

W klinice dr Witwickiego dostępny jest lekarza specjalista flebolog, który jest chirurgiem naczyniowym z wieloletnim doświadczeniem — oferuje on szereg metod pozwalających na bezpieczne usunięcie żylaków i pajączków, które pojawiają się na ciele niezależnie od wieku oraz płci.
Na pierwsze wizycie lekarz przeprowadza diagnostykę, a następnie zajmuje się leczeniem choroby żył — większość pacjentów pomimo leczenia farmakologicznego zmuszona jest do leczenia operacyjnego ze względu na zbyt późne zgłoszenie się do specjalisty z tej dziedziny. Pracownik kliniki dr Witwicki od ponad 20 lat zajmuje się onkologią, a także chirurgią naczyniową, m.in. transplantacją zastawek żylnych w przewlekłej niewydolności żylnej. Oprócz onkologii zajmuje się wspomnianym wcześniej leczeniem żylaków oraz obliteracją tzw. pajączków. Co więcej, poza chirurgią naczyniową i endokrynologiczną wykonuje także operacje przepuklin i żylaków.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (0)

Opinie

Polecam Aftident. Żel działa skutecznie i nie sprawia pro...
Sabina P.
Profesjonalizm, ogromna wiedza i wspaniałe podejście do p...
~Karo
Niezawodne wsparcie podczas leczenia endodontycznego. Usu...
Braczyk
Płyn Gluxodent sprawdza się doskonale w przypadku zębów z...
Joanna Sabas
Płukanie z użyciem Gluxodent to standard w moim gabinecie...
Rafał
Świetny produkt, który działa tak, jak powinien. Polecam ...
Łukasz Izydor
Aftident okazał się bardzo pomocny w zmniejszaniu bólu sp...
Anna Mac
Aftident towarzyszy mi zawsze w podróży. Jego praktyczna ...
~Gosia

Zobacz również

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda to miejsce, ...
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt to renomowa...
Klinika Ambroziak to warszawska placówka zlokaliz...
Rehavitae Ostrowiec Świętokrzyski  to wykwalifi...
NASMED to Centrum Flebologii w Warszawie zlokalizo...
Zakład Reklamowy Rzeszów realizuje usługi bran...