Pharmamarketing - Agencja Interaktywna Argonium.pl

Adres:

Goździkowa 14A
35-604 Mokotów

Tel:

660722441

Adres strony:

https://www.argonium.pl/
Średnia Ocena 5/5
ILOŚĆ OCEN: 1
Miejsce
w Rankingu:
20
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 8:00 - 16:00 Zamknięte Zamknięte

Opis przychodni

Pharmamarketing - Agencja Interaktywna Argonium.pl zajmuje się skutecznym marketingiem medycznym. Od 2005 roku świadczy profesjonalne usługi dla biznesu. Kompleksowa współpraca powoduje, że współpraca z klientami jest wieloletnia. Jeżeli  prowadzisz klinikę stomatologii lub inną placówkę medyczną to Pharmamarketing Argonium.pl jest agencją jaką szukasz. Specjalizacja w marketingu medycznym jest ogromnym atutem. Firma zajmuje się również projektowaniem szytych na miarę profesjonalnych stron online dla gabinetów szczególną specjalizacją są kliniki medycyny estetycznej oraz klinik dentystycznych, skutecznym pozycjonowaniem stron www w wyszukiwarce google, jak również szeptanym pharmamerketingiem. Najważniejszą cechą świadczonych usług jest terminowość, zaangażowanie oraz kompleksowość.

Dlaczego marketing medyczny jest ważny? Odpowiedz jest banalna - zadowoleni pacjenci najczęściej nie oddają pozytywnych opinii ponieważ są zadowoleni z usługi/zabiegu jeżeli jest on zgodny z ich oczekiwaniami, a często na końcowy efekt zabiegu trzeba czekać kilka dni lub tygodni. Dobrze zaplanowane zadania marketingowe to nie samo dodawanie opinii, ale również ulepszanie strony www, działań w socialmedia oraz obsługi posprzedażowej zachęcająca pacjentów do dodawania się pozytywnymi wypowiedzi które są prawdziwe. 

 

Warto, żebyś sprawdził ciekawe wizytówki Agencja Interaktywna Argonium w Rzeszowie:

  

Współpracując z Agencja medycznego marketingu Argonium zyskujesz ogromne doświadczenie pracowników w branży medycznej oraz marketingu w internecie.

Argonium - www.argonium.pl oferuje profesjonalne usługi obszaru SEO oraz marketingu treści Agencja Interaktywna prowadzi działania w branży od ponad 14 lat i w tym czasie wypromowała dziesiątki przedsiębiorstw Projekty przygotowuje w oparciu o skuteczne, bezpieczne i w pełni profesjonalne metody. Aby najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowania Klientów, Argonium Rzeszów do wszystkich realizacji traktuje w sposób indywidualny. Na zespół składa się kadra specjalistów z wielu obszarów , przez co każdy jest zdecydowany na Argonium z pewnością doświadczy , że powierza swój biznes w właściwe ręce.

Sprawdź inne wizytówki online Argonium:

 

Siedziba Agencji Argonium zlokalizowana jest na Podkarpaciu - w Rzeszowie, aczkolwiek propozycja firmy zorientowana jest do nabywców z całej Polski. Działania Agencji Interaktywnej są niezwykle owocne nie tylko ze względu na wszechstronną kwalifikacje oraz zasobne, wypracowane latami praktykę , lecz także poprzez aktywności według dyrektyw Google. Agencja Argonium oferuje swoje usługi zarówno dla małych, dużych, jak i średnich przedsiębiorstw.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (1)
Stanisław
5/5
Indywidualne podejście firmy ARGONIUM do klienta pozwoliła na zrealizowanie dobrego projektu, polecam.

Opinie

Profesjonalizm, ogromna wiedza i wspaniałe podejście do p...
~Karo
Niezawodne wsparcie podczas leczenia endodontycznego. Usu...
Braczyk
Płyn Gluxodent sprawdza się doskonale w przypadku zębów z...
Joanna Sabas
Płukanie z użyciem Gluxodent to standard w moim gabinecie...
Rafał
Świetny produkt, który działa tak, jak powinien. Polecam ...
Łukasz Izydor
Aftident okazał się bardzo pomocny w zmniejszaniu bólu sp...
Anna Mac
Aftident towarzyszy mi zawsze w podróży. Jego praktyczna ...
~Gosia
Dr Kowalski to wspaniały lekarz. Bardzo szczegółowo przea...
~Patrycja

Zobacz również

Zakład Reklamowy Rzeszów realizuje usługi bran...
Seonetium to Agencja SEO z Rzeszowa, która już o...
W Onkomedica Warszawa można umówić się na wizy...
Specjalistyczny Gabinet Flebologiczny to przychodn...
Rehavitae Ostrowiec Świętokrzyski  to wykwalifi...