Aparat do krioterapii

Aparat do krioterapii

Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler to urządzenie chłodzące skórę pacjenta w trakcie zabiegu. Działa znieczulająco, zmniejszając dolegliwości bólowe, a także przyspieszając procesy gojenia. Rekomendowane jest do stosowania przy zabiegach laserowych, iniekcyjnych i silnych peelingach.

Urządzenie wykorzystuje do chłodzenia powietrze. Nie trzeba wymieniać co jakiś czas środków chłodzących, tak jak w przypadku urządzeń na dwutlenek węgla lub na ciekły azot. Jest zatem bardzo ekonomiczne w eksploatacji. Cryo 6 jest proste i intuicyjne w obsłudze. Zapewnia to przejrzysty wyświetlacz, przy pomocy którego można z łatwością ustawiać parametry terapii.
Dzięki klawiaturze dotykowej lekarz może wybrać jeden spośród 6 programów lub zdefiniować własny. Konserwacja urządzenia również jest bardzo prosta. Urządzenie samo zasygnalizuje kiedy należy je rozmrozić. Poziom skraplającej się wody w zbiorniku również jest na bieżąco monitorowany.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (4)
Marysia
5/5
Doskonałe urządzenie, duży komfort dla pacjentów podczas zabiegów. Nie wyobrażam sobie pracy bez niego w swoim gabinecie.
Sylwia
5/5
Miałam wykonywany peeling tym urządzeniem. Świetny efekt chłodzenia. Bardzo przyjemny.
Julka
5/5
Dobrze jest wiedzieć, czym wykonany został dany zabieg.
Natalia
5/5
Przechodziłam zabieg laserowy na twarz, przy którym zostało użyte właśnie to urządzenie. Bardzo poprawia komfort pacjenta podczas laseroterapii.

Zobacz również

Długość naszego snu jest zależna przede wszyst...
Pojawiające się na nogach niebieskie lub czerwon...
W dzisiejszych czasach, technologia informatyczna ...
Morsowanie, czyli kąpiel w zimnej wodzie, stało ...
Żylaki to poskręcane i uwypuklone naczynia krwio...
Zabiegi osoczem bogatopłytkowym uchodzą za jedne...