Zobacz również:

Aparat do krioterapii

Aparat do krioterapii

Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler to urządzenie chłodzące skórę pacjenta w trakcie zabiegu. Działa znieczulająco, zmniejszając dolegliwości bólowe, a także przyspieszając procesy gojenia. Rekomendowane jest do stosowania przy zabiegach laserowych, iniekcyjnych i silnych peelingach.

Urządzenie wykorzystuje do chłodzenia powietrze. Nie trzeba wymieniać co jakiś czas środków chłodzących, tak jak w przypadku urządzeń na dwutlenek węgla lub na ciekły azot. Jest zatem bardzo ekonomiczne w eksploatacji. Cryo 6 jest proste i intuicyjne w obsłudze. Zapewnia to przejrzysty wyświetlacz, przy pomocy którego można z łatwością ustawiać parametry terapii.
Dzięki klawiaturze dotykowej lekarz może wybrać jeden spośród 6 programów lub zdefiniować własny. Konserwacja urządzenia również jest bardzo prosta. Urządzenie samo zasygnalizuje kiedy należy je rozmrozić. Poziom skraplającej się wody w zbiorniku również jest na bieżąco monitorowany.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie (4)
Marysia
5/5
Doskonałe urządzenie, duży komfort dla pacjentów podczas zabiegów. Nie wyobrażam sobie pracy bez niego w swoim gabinecie.
Sylwia
5/5
Miałam wykonywany peeling tym urządzeniem. Świetny efekt chłodzenia. Bardzo przyjemny.
Julka
5/5
Dobrze jest wiedzieć, czym wykonany został dany zabieg.
Natalia
5/5
Przechodziłam zabieg laserowy na twarz, przy którym zostało użyte właśnie to urządzenie. Bardzo poprawia komfort pacjenta podczas laseroterapii.

Zobacz również

Ocena: 4.5/5 (8 opinii)
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)

Zabieg skleroterapii przeznaczony jest dla osób, ...
Żyły są odpowiedzialne za prawidłowe funkcjono...
Kaszel jest bezwarunkowym, tzn. fizjologicznym odr...
Flebologia to dziedzina medycyny, która w ostatni...
Żylaki miejsc intymnych to problem, który dotyka...
Refluks żylny to nic innego jak cofanie krwi w na...